Radio / TV

18 lipca 2017

Zapraszamy Was do wysłuchania niezwykłej rozmowy, jaką Ewa Styś z Radio ON przeprowadziła z naszą Marzeną Lewandowską z Łódzka Fundacja „Kocham Życie”. Jeżeli jesteście ciekawi, czy rak to temat na film – posłuchajcie koniecznie!

Marzena Lewandowska – zakochana w życiu

30 maja 2017
TVP 3 ŁÓDŹ
„Zakochana w życiu” – film kobiety, która zachorowała na raka.

„Zakochana w życiu” – film kobiety, która zachorowała na raka

08 – 09 kwietnia 2017  DNI ZDROWIA W PORCIE ŁÓDŹ

Dzień Zdrowia z Miss i Mister Ziemi Łódzkiej w Port Łódź

W ubiegły weekend podczas Dnia Zdrowia w Port Łódź wspólnie z Max Harter i Łódzka Fundacja "Kocham Życie" spędziliśmy świetnie czas! ❤Instruktorzy Max Harter uczyli nas jak ratowoc życie z pomocą defibrylatorów a panie z Fundacji Kocham Życie pokazały jak wcześnie wykrywać zmiany nowotworowe. ENC Frame – dziękujemy za film ❤

Publié par Miss Ziemi Łódzkiej sur mardi 11 avril 2017

05 kwietnia 2017 Kino Wytwórnia przy ul. Łąkowej 29,
DRODZY ŁODZIANIE NAJWAŻNIEJSZE SAMOBADANIE!
Inauguracja tegorocznej edycji ŁAP ZA BIUST – akcja, która ma na celu promocję profilaktyki raka piersi.

Łap za biust

Pierwsze spotkanie w ramach akcji "Łap za biust" za nami:) Tak było na pokazie specjalnym filmu "Sztuka kochania". O akcji przeczytasz więcej pod tym adresem: http://bit.ly/2oLJYeO

Publié par Wyborcza.pl Łódź sur vendredi 7 avril 2017

Łap za biust – spot

Rozpoczynamy akcję "Łap za biust". Przez najbliższe miesiące będziemy całym sercem i zaangażowaniem wspierać profilaktykę raka piersi. Prosimy udostępniajcie – niech jak najwięcej osób dowie się o naszej akcji:) http://bit.ly/2oLJYeO

Publié par Wyborcza.pl Łódź sur jeudi 6 avril 2017

Anna Karolewska

Joanna Zielewska i Anna Karolewska – czy jeszcze Amazonki?

08 marca 2017
Fundacja Kocham Życie wspiera chore łodzianki – Dzień Kobiet w Szpitalu im. M. Kopernika

Redaktor Patrycja SzynterPatrycja Szynter Redaktor 11/03/2017 12:55

Zdjęcie z artykułu: Fundacja Kocham Życie wspiera chore łodzianki

Dzięki nim kobiety nie są same w trudnych dla siebie chwilach. Wspierają psychicznie, pomagają załatwiać formalności i wrócić na rynek pracy. Łódzka fundacja Kocham Życie jest nieocenioną pomocą dla kobiet, które zachorowały na nowotwór piersi.

Mimo, że same są chore, nie tracą pozytywnej energii i pomagają innym kobietom w trudnym dla nich czasie. Wolontariuszki z łódzkiej fundacji Kocham Życie wspierają osoby, które zachorowały na nowotwór piersi.

Towarzyszymy kobietom od pierwszego momentu, czyli tuż po diagnozie – mówi mówi Aldona Roda z Fundacji. – Poprzez cały proces leczenia, wychodzenie z leczenia, powrót do pracy. Samo przebywanie wśród osób, które tego samego doświadczyły i mają podobne przejścia jest już terapeutyczne. Każdy może zwrócić się do nas o pomoc. Od strony medycznej też możemy pomóc, bo przetarłyśmy różne szlaki, pomoc psychologiczna – tysiąc różnych rzeczy.

8 marca przedstawicielki Fundacji zorganizowały w szpitalu im. Kopernika w Łodzi Dzień Kobiet. Były życzenia, papierowe kwiaty, nauka wiązania turbanów i wykonywania makijażu. – Jest ekstra, jeszcze na dzień kobiet, bomba – mówi jedna z uczestniczek wydarzenia – Niektóre dziewczyny są załamane, że podupadły na zdrowiu, więc tego im trzeba. – Porady osób, które przeszły już pewne rzeczy i podźwignęły się z różnych sytuacji są ważne dla osób, które, tak jak ja, dopiero wchodzą w swoją chorobę. Robią kawał dobrej roboty – mówi młoda kobieta przebywająca w szpitalu.

Z pomocy fundacji Kocham Życie mogą skorzystać także osoby wspierające chorych.

Posłuchajcie całej rozmowy z przedstawicielkami i podopiecznymi fundacji:

14 lutego 2017

RETSAT1 – Łódź jest Kobietą – Fundacja Kocham Życie – Reportaż